• Новак
Брзо Сушење Без Трчање Супер Лепак Гел-4 Пакет.017 мл Секој

Брзо Сушење Без Трчање Супер Лепак Гел-4 Пакет.017 мл Секој

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за употреба ВО самостојни проекти, занаети и мали поправки низ домот или канцеларијата Секоја цевка содржи.017 мл лепак, обезбедувајќи ја вистинската количина за мали проекти и поправки. Конзистентноста на гелот овозможува прецизна примена и контрола, осигурувајќи дека лепилото останува таму каде што е наменето и не работи или капе. Идеален за употреба ВО самостојни проекти, занаети и мали поправки низ домот или канцеларијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат