• Новак
Моку Домашен Чистач за Туширање 3 во 1 Продолжена Долга Рачка 58 Четка За Чистење-Четка За Туширање Без Гребење За Чистење Бања Кујна Тоалетна Ѕидна Када Мијалник За ?

Моку Домашен Чистач за Туширање 3 во 1 Продолжена Долга Рачка 58 Четка За Чистење-Четка За Туширање Без Гребење За Чистење Бања Кујна

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

ЗАЧУВАЈТЕ ГИ ГРБОТ И КОЛЕНАТА со долга телескопска рачка, Четката За чистење на тушот Моку дома може брзо и лесно да го продолжи дофатот од 47,5 до 58 инчи додека чистите за искуство за чистење без стрес, тоа е толку лесно Ослободете го притисокот од грбот и зачувајте ги колената кога чистите, нема повеќе свиткување, истегнување, клекнување или свиткување. 3-ВО-1 ПОВЕЌЕНАМЕНСКО ЧИСТЕЊЕ Нашата четка за чистење плочки од 3 во 1 када вклучува три различни глави за повеќенаменско чистење за да ви даде различни опции за чистење. Главите на четките не се гребат за да можете со сигурност да ја исчистите секоја површина, што ја прави одлична за секој вид када, туш, слив, славина, плочка, под, стакло и плоча. ПРАКТИЧНО И ЛЕСНО ЗА УПОТРЕБА уникатната зашилена форма и стожерниот дизајн на главата овозможуваат ротација од 180 степени на чистачот за бања, што ви овозможува без напор пристап до аглите, вдлабнатините и тешко достапните места. По употреба, едноставно исплакнете ги повеќенаменските глави со вода и оставете ги да се исушат. Измијте, исплакнете и повторете за повеќекратно чистење, лесно е да се одржува. ЦВРСТ И СИГУРЕН ДИЗАЈН чистачот за туширање за чистење е изработен од висококвалитетен челик затегнат со безбедни споеви со навој, обезбедувајќи ви цврста и сигурна четка која е изградена да трае.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат