• Новак
Прилагодено Дрво Прстен Носител Кутија За Свадбена Церемонија Персоналните Рустикален Дрво Носител На Прстен Свадба Кутија со Име &засилувач; Датум Сопствени Вре?

Прилагодено Дрво Прстен Носител Кутија За Свадбена Церемонија Персоналните Рустикален Дрво Носител На Прстен Свадба Кутија со

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Како Да Се Прилагодите на 1 Кликнете на" Прилагоди сега"; 2. Внесете ги вашите прилагодени информации, изберете образец и фонтови; 3. Додај Во Кошничка. Штотуку ја персонализиравте оваа кутија за венчални прстени за да се подготвите за предлог, свршувачка или годишнини. ●Дрвен Материјал●кутијата за венчални прстени е изработена од висококвалитетен дрвен материјал, безбеден, еколошки и издржлив. Со имитација на дизајн на дрво, нашата прстенеста кутија се чини дека е автентично дрво. ●Дизајн на површината на кутијата со прстени, може да се врежат 11 обрасци и можете да дизајнирате некои датуми, зборови, имиња наоколу од ваша сопственост. Оваа уникатна дрвена кутија за носење прстени со перница ќе биде одличен центар за вашиот најспецијален ден. Можете да ги прикажете имињата на невестата и младоженецот. ①Идеален Подарок Кутијата За Венчални прстени ќе направи неверојатен спомен на денот на вашата венчавка. Подарокот за Љубовниците, Денот на Вљубените, Свадбата, Свршувачката, Годишнината, Денот на Мајката, Божиќ. Може да се користи и за приказ на прстен, преносна кутија за прстен за заштита на вашиот прстен. ●Прилики●стилска опција за подароци за прилики како Родендени, Годишнини, Специјални Празници, Божиќ и многу повеќе. Токму за вашиот партнер во животот, некој драг за вас, сопруга или сопруг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат