• Новак
180 Парчиња Дрвени Мешалки За Кафе за Еднократна Употреба Од Веркаси, стапчиња За Мешалки за Пијалоци од 7 инчи

180 Парчиња Дрвени Мешалки За Кафе за Еднократна Употреба Од Веркаси, стапчиња За Мешалки за Пијалоци од 7 инчи

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мешалки за кафе со добар квалитет, големина : должина, 7 инчи; широк, 0,24 инчи; дебел, 0,08 инчи Овие возбудувања се цврсти и квалитетни, краевите се тркалезни и нема да ве држат. Мешачите беа индивидуално завиткани и со вистинска должина,тие се завиткани во хартија. Совршен за топли пијалоци, кафе, чај, мешани пијалоци,мешање во течни витамини итн. Тие не го прават вкусот на вашиот пијалок. Многу подобро за користење на овие стапчиња отколку пластични лажици или мешалки.Ако сте уморни од лажици за перење, ова е одлична замена.Тие се многу погодни и повеќенаменски.Пакетот Вклучуваше 180 Парчиња дрвени мешалки за кафе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат