• Новак
Црна Животинска Риба Преглед Природна Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

Црна Животинска Риба Преглед Природна Крпа За Чистење Чистач на Екран 2 парчиња Велур Ткаенина

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија, Животни, очила крпа,Силуета,Микрофибра,Живот,Крпа За Чистење,Природа,Очила За Чистење ,Алатки За Бришење,Алатки За Чистење,Додатоци За Чистење,Пешкир, Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат