• Новак
Фред &засилувач; Пријатели МОБИ ПИК Извикувајќи Кит Партија Зема, Во собата на 32

Фред &засилувач; Пријатели МОБИ ПИК Извикувајќи Кит Партија Зема, Во собата на 32

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вистинскиот ФРЕД МОБИ ПИК е токму она што ви треба за да го фатите тој апетит за ужина што сте го ловеле Ахој! Кога ќе има забава на хоризонтот, проверете дали имате соодветни харпуни за да ги ражените грицките. Моби Пик е тука да помогне со 32 храна безбедна храна зема извикувајќи од неговата дупка. Носителот на порцеланскиот избор е обликуван како кит, а коктелот излегува од дупката за удар. Додадете некоја океанска авантура на вашето следно дружење со Вистинскиот Фред. Вистинскиот ФРЕД МОБИ ПИК е токму она што ви треба за да го фатите тој апетит за ужина што сте го ловеле. Ахој! Кога ќе има забава на хоризонтот, проверете дали имате соодветни харпуни за да ги ражените грицките. Моби Пик е тука за да помогне со 32 избори што излегуваат од неговата дупка. Држачот за избор на порцелан е во форма на кит, а изборите излегуваат од дупката за удар. Додадете некоја океанска авантура на вашето следно дружење со Вистинскиот Фред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат