• Новак
Tiamech A4 Роза Цвет Матрица за Сликање На Дрво Еднократно Цвет Текстура Слоевитост Матрица DIY Бележник Боење Декоративна Големина 8.3 x 11.7 инчен Шаблони

Tiamech A4 Роза Цвет Матрица за Сликање На Дрво Еднократно Цвет Текстура Слоевитост Матрица DIY Бележник Боење Декоративна Големина 8.3

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот доаѓа со : ќе добиете 1 парче еднократно сликарство матрица, што е а4 големина 8,3 х 11,7 инчи / 21 х 29,7 см Квалитетен Материјал : овој образец за цртање е изработен од пластичен материјал, кој е флексибилен, сигурен и еднократно. Можете да ги користите долго и многу пати. Уникатен Дизајн : оваа матрица со текстура на цвет од роза за сликање на дрво е наменета за свадба/забава/настан итн. Повеќе Апликации : нашите матрици за сликање за повеќекратна употреба имаат широк спектар на употреба. Тие можат да се применат за разни самодоверба проекти, како што се дрвени знаци, сликарство занаети, домашни украси и многу повеќе. Тие се исто така погодни за сликање на подови, ѕидови, врати, плочки, дрво, кабинет, кутии и многу повеќе. Метод На Работа : нашите матрици за повеќекратна употреба се многу лесни за употреба. Прво треба да ги ставите на чиста и сува површина, а потоа можете да користите акрилни бои, креда, прскање на воздухот, мала четка итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат