• Новак
SOPOGER Стрелаштво Лак Бенд Тренер Лак Нерешено Отпор Истегнување Бенд Тренер Вежба Сила Тренинг Помош Уред Рака Фитнес Машина Алатка За Стрелаштво Лов Лов Снимање, 25-

SOPOGER Стрелаштво Лак Бенд Тренер Лак Нерешено Отпор Истегнување Бенд Тренер Вежба Сила Тренинг Помош Уред Рака Фитнес Машина Алатка За Стрелаштво

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Внатрешниот Дел НА Сопогер Стрелаштво е направен од природен латекс, силен, растеглив Надворешен дел со Најлонска ткаенина, нелизгачки, отпорен на абење. Различни нивоа на мускулни капацитети, од 25 килограми до 45 килограми. Можете да изберете соодветна тежина според вашата ситуација. стрелаштво бенд чувајте ја силата и формата во форма и помогнете со соодветна механика на телото. Изработен од Гума со Висока густина + Пластичен материјал, лесен и издржлив за употреба. Вградена силна пролет, има силна сила, костум за повеќето лакови, прилагодливи вилици погодни за ширината на екстремитетите од 1,2" до 3,07". Гумената гума што може да се носи го зафаќа екстремитетот за сигурно вклопување без лизгање, не грижете се да ја изгребате површината на екстремитетот. Дебелите Шупливи Нозе обезбедуваат дополнителна стабилност при лов надвор, можат да обезбедат подобра заштита за вашиот лак. Лесен за носење, преклопен дизајн лесно може да се стави во торбата во џеб. Материјал : Природен латекс,Најлонска ткаенина, Ева пена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат