• Новак
Домашна Премиум Табла За Сечење Дрво Од Багрем Со Рачка, Даска За Сервирање Дрво, Даска За Сирење, Лопатка За Кора Од Пица, Даска За Храна, Најдобра Даска За Сечкање З

Домашна Премиум Табла За Сечење Дрво Од Багрем Со Рачка, Даска За Сервирање Дрво, Даска За Сирење, Лопатка За Кора Од Пица, Даска За

Rating 
DEN 287.20

Достапност
Достапно за нарачка

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : таблите За Сечење На Продавницата Home Pro се направени од 100% тврдо дрво од багрем, кое е познато по тоа што е практично неуништливо и потрајно од бамбусот Дрвото има природен лак и е многу поздраво од пластиката. Густината на багремот е доволно силна за да трае многу години, но доволно мека за да не ги оштети вашите ножеви. ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА, ERGОНОМСКА РАЧКА : оваа табла за сечење има големина 16,5 х 7,8 х 0,59 инчи што овозможува да се исецка и стави леб, сирења, месо, овошје, зеленчук, пици на неа. Исто така, таблата е опремена со долга рачка за лесно држење на таблата додека ги ставате сецканите состојки во тенџерето за готвење. Оваа рачка го олеснува закачувањето на таблата на ѕидовите на кујната и носењето додека ги сервирате садовите. МУЛТИФАНКЦИОНАЛЕН : оваа табла може да се користи како даска за сечење за целата разновидност на храна : месо, сирења, зеленчук, овошје, леб. Во исто време тоа е совршена табла за сирење, табла за пица, послужавник за леб, модерна табла за сервирање, па дури и даска за храна. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : оваа даска за сечење многу лесно се чисти со само малку сапун и вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат