• Новак
Хемотон Вежба Притиснете Вежба Притиснете Вежба Притиснете Вежба Притиснете Тенон Конвертор Машина За Мортизација Квадратна Дупчалка Длето Квадратен Тенон Конв?

Хемотон Вежба Притиснете Вежба Притиснете Вежба Притиснете Вежба Притиснете Тенон Конвертор Машина За Мортизација Квадратна Дупчалка Длето

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Дупчалка за дупчалка за клупа со добра цврстина, високи перформанси и долг работен век, не е лесно да се деформира и оштети Квадратната дупчалка е компактна големина, можете да го земете овој конвертор за дупчалка за клупа со вас каде и да сакате да го користите. Машината за гмечење со дупчалка е лесна за инсталирање и отстранување, можете сами брзо да го инсталирате или отстраните овој конвертор за вежба за клупа. Оваа дупчалка за дупчалка за клупа е изработена од железо, издржлива и може да се користи долго време. Со овие алатки за гнездење и тенон, можете да ја претворите вежбата за клупа во квадратна машина за гнездење, да заштедите пари. Опис дали барате професионален и практичен конвертор на лопатка?Нашите производи ќе бидат ваш добар избор.Изработен од железен материјал, има издржливост и практичност.Карактеристики-Материјал : Големина На Железо : Прибл. 18, 00Х8, 00Х8, 00см/7, 07Х3, 14Х3, 14ин.- Тип : 65-58 редуктор ракав.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат