• Новак
SOLUSTRE LED Плакарот Светлина, USB Полнење Интелигентни Сензор Лента Светлина Кабинетот Ноќно Светло Рака Замав Сензор Светлина Бар За Кабинетот, Гардероба, Кујна, Ходни

SOLUSTRE LED Плакарот Светлина, USB Полнење Интелигентни Сензор Лента Светлина Кабинетот Ноќно Светло Рака Замав Сензор Светлина Бар За Кабинетот,

Rating 
DEN 137.76

Достапност
Достапно за нарачка

- УСБ-ЛЕД-кабинетот ЗА ПОЛНЕЊЕ се изработени од издржливи материјали, издржливи и практични - Паметен сензор, тенок и лесен, висока дисипација на топлина, мала потрошувачка на енергија. - Нема потреба од фиксација на завртки, лепење на магнетни стапчиња, практично и брзо. - Лесен и компактен, не зазема многу простор и може ДА се НАПЛАЌА USB. - Многу погоден за кабинети, фиоки, плакари, гардероби итн. Погоден е и за патеки или дворови. Опис светилката за плакарот може директно да се залепи до плакарот, за да можете брзо да ја најдете облеката што ја сакате во плакарот. Висока осветленост, мала потрошувачка на енергија, заштеда на време и енергија. Тоа ќе биде вашиот мал асистент во вашиот живот.Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Алуминиум, КОМПЈУТЕР.- Големина 50см : Околу 50х3х2см/ 19, 69х1, 18х0, 79инчи.- Големина 40см : Околу 40х3х2см/ 15, 75х1, 18х0, 79инчи.- Големина 30см : Околу 30х3х2см/ 11, 81х1, 18х0, 79инчи.- Големина 20см : Околу 20х3х2см/ 7, 87х1, 18х0, 79инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат