• Новак
Мајкл Корс Кени Медиум Адина Ранец Камчеста Кожа

Мајкл Корс Кени Медиум Адина Ранец Камчеста Кожа

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Ранец кожа со Камчиња 100% кожа од кожари кои ги исполнуваат највисоките стандарди за еколошки перформанси од кожари кои ги исполнуваат највисоките стандарди За еколошки перформанси Хардвер Со Златен Тон 10"W X 12"H X 6" D надворешни детали : Детали За Внатрешноста на Предниот џеб со патент : заден џеб со патент, технолошки оддел, Џебна Постава со предно лизгање : 100% полиестерска кеса За прицврстување На Патент не е вклучена Ранец кожа со Камчиња 100% кожа од кожари кои ги исполнуваат највисоките стандарди за еколошки перформанси од кожари кои ги исполнуваат највисоките стандарди За еколошки перформанси Хардвер Со Златен Тон 10"W X 12"H X 6" D надворешни детали : Детали За Внатрешноста на Предниот џеб со патент : заден џеб со патент, технолошки оддел, Џебна Постава со предно лизгање : 100% полиестерска кеса За прицврстување На Патент не е вклучена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат