• Новак
Мала земја 39 парчиња дрвен воз сет за пакет за мали деца со 52 компјутери за експанзија на патеката за воз

Мала земја 39 парчиња дрвен воз сет за пакет за мали деца со 52 компјутери за експанзија на патеката за воз

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум занаетчиство од дрво-Овие дрвени возни патеки се направени со дрво од плажа што е поцврста од бор и има рачно песнички рабови за подобро да ги заштити децата за време на играта Тие се исто така БПА, олово и без фталати. Популарна компатибилност на брендот - правењето на нашиот играчки воз поставен за момчиња и девојчиња уште позабавно е фактот дека тие работат со други популарни брендови за играчки воз, како што се Томас, Брио, Мелиса и Даг, Чугингтон и многу други. Дизајн на проширување на патеките - Одличен начин за промовирање на активна, здрава игра кај мали деца, овие дрвени воз сет на воз доаѓаат со три различни парчиња режими и овозможуваат повеќе врски со два или повеќе сетови. Одлично и за проширување на имагинациите, исто така!. Комплетен сет на воз за мали деца-Овие забавни воз поставени за деца имаат патеки за дизајн со двојна страна, мост, луѓе, мотор, патнички автомобил, превозник и други додатоци што децата можат да го користат за да создадат своја уникатна песна!. Прекрасен избор за подароци - дрвениот сет на воз е лесен за градење и уживање. Тие исто така доаѓаат со разнобојна и кутија за складирање за да ги олеснат складирање или за преносна игра. Одличен подарок за 3,4,5 години стари момчиња и девојчиња роденден или Божиќ. Премиум занаетчиство од дрво-Овие дрвени возни патеки се направени со дрво од плажа што е поцврста од бор и има рачно песнички рабови за подобро да ги заштити децата за време на играта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат