• Новак
V-MAXZONE ДЕЛОВИ Тркало Растојанија 17mm 65,1 mm 5x108 Е-1036 Компатибилен Со Peugeot 605 I4 2.0 i 16v 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Тркало Растојанија 17mm 65,1 mm 5x108 Е-1036 Компатибилен Со Peugeot 605 I4 2.0 i 16v 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Растојанија на тркала компатибилни Со Peugeot 605 I4 20 i 16 V 1989-2000 / Растојанија на Тркала одговара На Peugeot 605 I4 2.0 i 16v 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000. Опис на производот : фотографијата е примерок слика / материјал - ПА6 дуралумин / дебелина на растојание - дебелина од 17мм по страна (дебелина од 34мм по оска) / дијаметар на дупка / прирабница - 65,1 мм / растојание од дупки - 5х108мм / завртки (што треба да се купат одделно) : / Завртка М12Х1, 25 45мм КОНУС / Завртка М12х1, 5 45ММ ТОПКА / Завртка м12х1, 5 45мм конус / ЗАВРТКА м14х1, 25 45мм конус / завртка м14х1, 5 45мм топка / завртка м14х1, 5 45мм конус / / цврстина на завртката 10,9. ЕКСПРЕС ШИРУМ СВЕТОТ ИСПОРАКА : ние користиме неколку курирски компании и секогаш ја проверуваме и избираме најбрзата опција за испорака на нашите клиенти. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ние се грижиме за нашите клиенти! Ако не сте 100% задоволни со нашите внимателно избрани производи, можете да спакувате неискористен производ и да ни го вратите до 30 дена откако ќе го примите!. ПРОФЕСИОНАЛНА ПРОДАВНИЦА : ние сме во индустријата за подесување од 2008 година. Во моментов, ние ги нудиме нашите производи низ целиот свет во неколку онлајн продавници и знаеме колку е важно да го задоволиме секој клиент. Можеш да ни веруваш!. Цената се однесува на комплет за една оска со завртки за потопување (тие не се совпаѓаат со оригиналните тркала од легура на ситроен)растојанија со дебелина од 17 мм по страна со прирабница за центрирање.Опис на производот : МАТЕРИЈАЛ - па6 дуралуминдистинска дебелина - дебелина од 17мм по страна (дебелина од 34мм по оска)дупка / дијаметар на прирабница - растојание од 65,1 мм - растојание од 5х108мм завртки (што треба да се купат одделно) : Завртка М12х1, 25 45мм Бедем М12х1, 5 45мм Топчести Завртки М12х1, 5 45мм завртка м14х1, 25 45мм бедем м14х1, 5 45мм топчести завртки м14х1, 5 45мм цврстина на завртката 10.9 растојанијата се совпаѓаат : пежо 605 и4 2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат