• Новак
Вера Бредли Женска Памучна Голема Патна Торба

Вера Бредли Женска Памучна Голема Патна Торба

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

50% Рециклиран Памук, 50% Памук Затворање на патент. РЕЦИКЛИРАН ПАМУК ШТО МОЖЕ ДА се ПЕРЕ ВО МАШИНА – памучната ткаенина со која сте запознаени е повторно замислена; оваа одржлива ткаенина е направена од рециклирани памучни влакна и ја има целата удобност, мекост и живост што ја знаете и ја сакате. НАПРАВЕТЕ ГО ВАШЕТО ПАТУВАЊЕ бриз со капка ремен од 15 инчи и дополнителен ремен што може да се отстрани 53 инчи, прилагодлив ремен, можете да ги фатите двојните ремени или да ги фрлите преку рамото за употреба без раце-во секој случај, горниот затворач на патент ги одржува вашите personal предмети безбедни. ПАКЕТ ВО СТИЛ Прескокнете го дополнителното продолжување и искористете ги внатрешните џебови на овој простран дуфел-со 3 еластични мрежести џебови за организирање на вашата козметика, производи за коса, накит и други тоалети. НАЈВАЖНИТЕ РАБОТИ на ВАШИТЕ ПРСТИ надворешноста се одликува со 1 џеб со патент и 3 џебови за лизгање - идеални за складирање паричници, карти за качување, материјал за читање или закуски за да бидат брзи за пристап и цврсто прицврстени за вашиот лет. СТИЛСКИ, ЛЕСЕН И СО ГОЛЕМИНА ДЕСНО Големиот Патнички Дуфел е висок 12 инчи, широк 22 инчи и длабок 12 инчи-што ви дава пространа патна торба во согласност со носачот и неопходна за вашиот следен одмор. Нашата вистинска Чанта За Големи Дуфели Вера Бредли не е исклучок од правилата за стил, што ви ги носи луксузните дизајни како само ние. Одликувајќи се со 1 преден џеб со патент и 2 внатрешни мрежни џебови нашата Голема Торба за Дуфли е направена со памучна обвивка и дизајнирана да се преклопува за складирање. Обилниот простор е совршен за патување без разлика дали планирате патување, екскурзија во кампување или авантура во странство Големата Торба за Дуфли е доволно голема за да одговара на вашите потреби. Во Вера Бредли, ние веруваме во квалитет и стил, поради што ги градиме нашите прекрасни чанти за да ве задржиме во траен луксуз.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат