• Новак
иневгого Морска Школка Морска Ѕвезда Козметичка Торба За Жени Патуваат Шминка Торба Со Пренослива Рачка Мултифункционална Тоалетна Торба Тоалетна Торба За Шминк?

иневгого Морска Школка Морска Ѕвезда Козметичка Торба За Жени Патуваат Шминка Торба Со Пренослива Рачка Мултифункционална Тоалетна Торба

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

€Голем Капацитет Q оваа торба за шминка има огромен капацитет, кој може да ги складира козметичките и алатките за шминка што ви се потребни Внатре има прегради, кои можат уредно да ја организираат вашата козметика и алатки за шминка. €Одличен Дизајн}оваа козметичка кеса е изработена од ткаенина од тоте, што ја прави тоалетната торба целокупно густа. Силниот и свилен дизајн со двоен патент го прави отворот огромен, лесен за наоѓање предмети, а горната рачка го олеснува носењето. ●Мултифункционална Торба За Тоалети За Патувања ● оваа футрола за организатор на шминка за патување не само што може да складира козметика, туку и накит, електронски додатоци, камери, етерични масла, тоалети, материјали за бричење, скапоцености и многу повеќе. €Исклучителни Обрасци}оваа пренослива торба за складирање уметници усвојува технологија за печатење и има богати обрасци за избор. Секогаш постои оној што ви паѓа во очи. ①Совршен Подарок Оваа пренослива торба за тоалет е многу погодна за секојдневна употреба или патување. патничката тоалетна торба е најдобриот подарок за жени и почетници за шминка на фестивали, родендени или специјални годишнини. €Голем Капацитет Q оваа торба за шминка има огромен капацитет, кој може да ги складира козметичките и алатките за шминка што ви се потребни. Внатре има прегради, кои можат уредно да ја организираат вашата козметика и алатки за шминка. €Одличен Дизајн}оваа козметичка кеса е изработена од ткаенина од тоте, што ја прави тоалетната торба целокупно густа. Силниот и свилен дизајн со двоен патент го прави отворот огромен, лесен за наоѓање предмети, а горната рачка го олеснува носењето. ●Мултифункционална Торба За Тоалети За Патувања ● оваа футрола за организатор на шминка за патување не само што може да складира козметика, туку и накит, електронски додатоци, камери, етерични масла, тоалети, материјали за бричење, скапоцености и многу повеќе. €Исклучителни Обрасци}оваа пренослива торба за складирање уметници усвојува технологија за печатење и има богати обрасци за избор. Секогаш постои оној што ви паѓа во очи. ①Совршен Подарок Оваа пренослива торба за тоалет е многу погодна за секојдневна употреба или патување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат