• Новак
Ledes 1 Пакет 3610/3615 Висока Замена Принос Тонер Кертриџ Одговара За Xerox Faser 3610 3610N 3610DN 3610dnw Работен Центар Компатибилен со 3615 3615DN 3615DNW 106R02722, Принос 14100 Страници, Црна

Ledes 1 Пакет 3610/3615 Висока Замена Принос Тонер Кертриџ Одговара За Xerox Faser 3610 3610N 3610DN 3610dnw Работен Центар Компатибилен

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилни Модели На Печатачи : Xerox Docu Print M455 M455 DF P455 P455 DW, Xerox Work Centre 3615 3615 DN 3615 DNW, Xerox Phaser 3610 3610 DN 3610n Ласерски Печатачи, Дел# : 106r02722 Содржина на пакетот : 1 Парчиња Компатибилен Црн Тонер Кертриџ За Xerox Faser 3610/3615/M455/P455 (106 R02722). Принос на страница : До 14.100 страници по Касета Со Црн тонер со покриеност од 5%~10% (зависи од печатачот и употребата). Совршено Компатибилен Екстра Висок Принос ISO 9001 Обезбедување На Квалитет ISO 14001 Управување Со Животната средина Ro HS Водечки Еколошки Пријателски. Касетите со тонер со висок принос ја намалуваат потрошувачката на печатење додека даваат поостри резултати во боја. Ако имате проблеми со користењето, можете да не контактирате, ние ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга по продажбата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат