• Новак
Богатствата на каролина CK4423DS66 Bichon Фриз Зелени Цвеќиња Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар Бања Плакета Дома Декор,

Богатствата на каролина CK4423DS66 Bichon Фриз Зелени Цвеќиња Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Алуминиум Метал Знак Кујна Ѕид Бар

Rating 
DEN 212.64

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Произведено во САД. Бихон Фриз подароци, Бихон Фриз колекционерски предмети, Бихон Фриз Ѕид Отпечатоци. Внатрешните или надворешните отпечатоци од алуминиумски уметнички дела ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место. 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. Оваа ставка ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат