• Новак
Стоматолог Подароци Стоматолошки Подароци За Стоматолог Козметичка Торба Роденденски Подарок За Нов Стоматолог Стоматолошка Шминка Торба Стоматолошки Асистент

Стоматолог Подароци Стоматолошки Подароци За Стоматолог Козметичка Торба Роденденски Подарок За Нов Стоматолог Стоматолошка Шминка

Rating 
DEN 174.24

Достапност
Достапно за нарачка

Козметичка Торба За Стоматолошки Подароци : оваа козметичка торба за стоматолог е совршен подарок за дипломирање и роденденски подарок за стоматолошки хигиеничари, стоматолози, стоматолошки асистенти, стоматолошки техничари, пријатели стоматолози, стоматолошки колеги, стоматолошки практиканти Смешни Подароци За Стоматолог : козметичките кеси испечатија смешна изрека "тивко ти ги судам забите" со црн патент затворање на врвот, изгледа симпатично и стилски. Подарок За Стоматолошки Асистент За Жени : подароци За Роденден, Божиќни подароци, колеги ви благодариме подароци, подароци за годишнина, подароци за пријателство, подароци за дипломирање, подароци За Денот на Мајката, Новогодишни подароци, подароци За Денот на Вљубените, подароци за Денот на Благодарноста итн., погоден за секоја пригода за давање подароци. Памучна И Ленена Торба За Шминка : Изработена од висококвалитетен памучен и ленен материјал и сигурен патент, мек и удобен, издржлив.Кесите за шминка се со димензии приближно 10 х 6,7 инчи/ 25 х 17 см, што има многу простор за складирање за складирање на вашата многу козметика. ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Идеи За Подароци За стоматолог : Независен дизајн,нова тема, можете да ја носите кога се забавувате, патувате, работите, оваа козметичка торба Не се користи само за држење кармин, молив за веѓи, сенка за очи и друга козметика, туку може да се користи и за одржување на секојдневните потреби како што се мобилни телефони, очила, слушалки, клучеви итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат