• Новак
Мелроуз Меѓународниот 82124DS 14 во. Дрво &засилувач; Мдф Плоштад Животните Плакета-Црна 44; Бела &засилувач; Кафеава-Во собата на 3

Мелроуз Меѓународниот 82124DS 14 во. Дрво &засилувач; Мдф Плоштад Животните Плакета-Црна 44; Бела &засилувач; Кафеава-Во собата на 3

Rating 
DEN 575.84

Достапност
Достапно за нарачка

14 во Дрво и Мдф Плоштад Животински Плакета. Прави разноврсен додаток за украсување. Ќе додаде интерес и стил на која било поставка. Сет од 3спецификации. Боја : Црна, Бела И Кафеава. Мелроуз Интернешнл обезбедува празнични свилени цветови Божиќен декор за домови домашна градина меѓународни решенија за малопродажба украси за украсување на домови ЗА украсување УКРАСИ СО ФЕНЕР ПРЕДВОДЕНИ од свеќи лента цветно снабдување дома за одмор дома опремување глобален декор за домови И Карактеристики на акценти на домот. 14 Во Дрво Мдф Плоштад Животински Плакета. Прави разноврсен додаток за украсување. Ќе додаде интерес и стил на која било поставка. Сет од 3спецификации. Боја Црна Бела Кафеава. Материјал Дрво МДФ. Тежина 17 килограми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат