• Новак
Мц Моден iPhone 13 Pro Max Случај, Симпатична 3d Креативна Забава Симпатична Каваи Мека Силиконска Кутија За Тинејџерки Жени За iPhone 13 Pro Max 6,7 инчи 2021

Мц Моден iPhone 13 Pro Max Случај, Симпатична 3d Креативна Забава Симпатична Каваи Мека Силиконска Кутија За Тинејџерки Жени За iPhone 13

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Со i Phone 13 Pro Max 67" [2021 Порака]. Изработен од квалитетен силикон, мек и флексибилен, но издржлив и заштитен. Ве штити од непотребни испакнатини, вдлабнатини и гребнатини. Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, копчиња што реагираат. Одликувајќи се со подигната рамка за подигнување на екранот и камерата од рамната површина. Карактеристики на производот-360° заштита од удари, покријте ги сите 4 страни и копчињата, подигнати усни за да помогнете во заштитата на камерата - Прецизни исечоци за сите порти, копчиња и камера; - Флексибилен мек силиконски материјал, тенок фит, лесен и издржлив, лесен за инсталирање и полетување. Пакет содржина Случај само, телефон или други додатоци во сликите не се вклучени. Услугите по продажбата Испорака, услуги за враќање и замена се обезбедени од , можете лесно да ја купите оваа телефонска кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат