• Новак
Фитнес За газење Универзална Неблагодарна Работа Магент Безбедносен Клуч-Компатибилен Со Нордиктрак, Проформ, Велсо, Здравство, Ребук, Голдсгим И Многу Повеќе!

Фитнес За газење Универзална Неблагодарна Работа Магент Безбедносен Клуч-Компатибилен Со Нордиктрак, Проформ, Велсо, Здравство, Ребук, Голдсгим

Rating 
DEN 143.20

Достапност
Достапно за нарачка

Клуч за лента за трчање со стандардна големина на фитнес за над 3000 модели на неблагодарна работа користејќи магнетни копчиња за неблагодарна работа. Компатибилен Со Nordictrack, Proform, Весло Каденца, Freemotion, Начин на Живот, Слика, Икона, Здравство, Rebook, Салата Злато, Хоризонт, Визија, Вистински, И Спортски Занает. Иако овој клуч одговара на 95% од лентите за трчање користејќи клуч за магнет, тој нема да одговара на сите. АКО ОВА НЕ ОДГОВАРА, ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА, НИЕ СМЕ ТУКА ДА ПОМОГНЕМЕ. 5 Годишна Гаранција! Ако сте несреќни од која било причина, контактирајте не (Фитнес За Газење) ние сме тука да Помогнеме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат