• Новак
ТАКТ Ванес 3.75 Возач Хибридни Лопатки, Пакет од 36, Лопатки За Стрелаштво Лов И Рекреативно Снимање

ТАКТ Ванес 3.75 Возач Хибридни Лопатки, Пакет од 36, Лопатки За Стрелаштво Лов И Рекреативно Снимање

Rating 
DEN 447.84

Достапност
Достапно за нарачка

ИСКЛУЧИТЕЛНА ЦЕЛНА СТРЕЛАШТВО : Користете го овој хибриден лопатка за да ги подобрите вашите снимки со сите внатрешни целни стрели ДИРЕКТЕН СТРЕЛЕЦ : Нашиот револуционерен дизајн промовира вртење за исправена траекторија и го намалува влечењето за да се одржи брзината на намалување. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие лопатки се изработени од напреден полимерен материјал кој обезбедува одлична меморија за конзистентност на снимањето. ДИМЕНЗИИ : Секое лопатка е 3,75" во должина и 0,475 " во висина со тежина од 7,6 зрна. ГОРДО НАПРАВЕНИ ВО САД. Победата е забавна. И во конкурентно стрелаштво и лов на лакови, победата значи разлика од неколку инчи или помалку. Имањето опрема со добри перформанси може да ви даде предност. Во ТАК Ванес, ние произведуваме исклучително конзистентни и издржливи лопатки, кои пукаат на ист начин секој пат и не се откажуваат. Имањето постојано точна опрема значи дека има една работа помалку што стои на патот на победата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат