• Новак
Бебе девојче 1 -ви 2 -ри 3 -ти роденденска облека со глушец Полка точки Туту здолниште торта пресече облека со долг ракав за фотосесија

Бебе девојче 1 -ви 2 -ри 3 -ти роденденска облека со глушец Полка точки Туту здолниште торта пресече облека со долг ракав за фотосесија

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Деколте : О врат, повлечете го мини фустанот Туту здолниште Материла : Памук + полиестер. Костуми за : роденденски фустан на глувчето за девојче 1 година, роденденски фустан за девојче 2 години, роденденски фустан за девојче 3 години. ♛ 【Материјал пријателски за кожата】 Девојче девојче глушец 1-ви 2-ри 3-ти роденденска облека Полки точки облеки облеки поставени од памук + полиестер, ткаенини што дишат, се чувствуваат мазно меко, удобно за носење ;. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ♛ 【Прославете го нејзиниот 1 -ви 3 -ти 3 -ти роденден】 1 -ви 3 -ти 3 -ти роденденски фустан за девојче за бебиња, сет вклучува фустан од 1 парчиња. Ако сакате да фрлите глувче од првиот втор трет роденден на глувчето за вашата прекрасна ќерка, нашиот глушец Полка Дот 1 -ви 2 -ри 3 -ти роденденски торта за пресек на облека со фотографии за фотографија на глувчето за роденденска забава се одлични. Полка точки се поклонуваат „Еден“, „Мојот 1 роденден“, „Два“, „Мојот 2 роденден“, „Мојот 3 роденден“ на фустан, совршен за создавање убава меморија на роденденската забава за вашата мала принцеза; ♛ 【глувче 1-ви 2-ри 3-ти роденден на облека за девојчиња】 Белиот црн фустан со едно парче, го отпечати сјајниот збор „еден“, „два“, „мојот 1 роденден“, „Мојот 2 роденден“, „Мојот 3 роденден“, Полка Дотс Боункот и Loveубовно срце, посебно значење за роденденот на девојчето од 1-3 години, исто така одлично како подароци за туш за бебиња. Облечен фустан со долг ракав на вратот, костуми за летна пролет есен зима. Прва втора облека од третиот роденден, модерна облека што ја пресече тортата, облеката од дома, носи домашно девојче, го прават малото девојче starвезда на нејзината забава!. ♛ 【Полки точки Туту здолниште】 Дете за бебиња девојки 1 -ви 2 -ри 3 -ти роденден облекување облека што доаѓа дома облека. Мулти-слојни здолништа Туту со бела мини пол-точка на Тул и 1 памучна обвивка. Едно парче пулвер фустан од половината со блескав лак. Симпатична облека за роденденска забава со слатка глушец или дете девојки принцеза, одлична како близнаци мали големи сестри кои одговараат на облека, обичен фустан, секојдневно носење, летен одмор, фустан за Ноќта на вештерките, фенси облекување костум, божиќни фустани, прва фустан за страници; ♛ 【Изберете Големина】 1 -ви 3 -ти 3 -ти роденденски пресек торта облека венчаница фустан бебе крштевање облека и облека за крштевање на бебе за девојчиња за новороденчиња, костуми за 1, 2, 3 години бебиња. Ве молиме, проверете го вистинското мерење за да изберете вистинска големина. Најдобар избор за подарок за новороденчиња, доаѓање домашна забава, роденден, фотосесија, подарок за туш за бебиња, тато мама бебе девојче, обична облека, фестивал, лето Хавајски празници со фото снимање или специјални прилики. Роденденски подарок за вашата ќерка, внука, внука, пријатели; ♛ 【Повод】 Симпатични бебиња Девојки девојки 1 -ви роденденски здолниште за здолниште, најдобар роденденски подарок за вашето мало девојче. Костуми за јас сум една две три роденденски забави, глувчето на глувчето 1 -та роденденска торта, 2 роденден, 3 -ти роденденски фото сесии, реквизити за фотографија, фотосесија, Велигденски ден, Божиќ, Божиќ, Дневен носат, свадба, празнична забава, церемонија, крштевање , страници, матурска, семејна слика, семејно собирање, танц, облекување на принцезата, перформанси, прослава, карневал, подароци за роденден. ♛ 【Материјал пријателски за кожата】 Девојче девојче глушец 1-ви 2-ри 3-ти роденденска облека Полки точки облеки облеки поставени од памук + полиестер, ткаенини што дишат, се чувствуваат мазно меко, удобно за носење ;. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. ♛ 【Прославете го нејзиниот 1 -ви 3 -ти 3 -ти роденден】 1 -ви 3 -ти 3 -ти роденденски фустан за девојче за бебиња, сет вклучува фустан од 1 парчиња. Ако сакате да фрлите глувче од првиот втор трет роденден на глувчето за вашата прекрасна ќерка, нашиот глушец Полка Дот 1 -ви 2 -ри 3 -ти роденденски торта за пресек на облека со фотографии за фотографија на глувчето за роденденска забава се одлични. Полка точки се поклонуваат „Еден“, „Мојот 1 роденден“, „Два“, „Мојот 2 роденден“, „Мојот 3 роденден“ на фустан, совршен за создавање убава меморија на роденденската забава за вашата мала принцеза; ♛ 【глувче 1-ви 2-ри 3-ти роденден на облека за девојчиња】 Белиот црн фустан со едно парче, го отпечати сјајниот збор „еден“, „два“, „мојот 1 роденден“, „Мојот 2 роденден“, „Мојот 3 роденден“, Полка Дотс Боункот и Loveубовно срце, посебно значење за роденденот на девојчето од 1-3 години, исто така одлично како подароци за туш за бебиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат