• Новак
Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Кс Знак 16-Клиротуш За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот За Покривање На Штитот Филмска Кожа за Кс Предзнак 16

Заштитник За Допир со боксови Компатибилен Со Кс Знак 16-Клиротуш За Подлога За Допир, Заштитник На Штитот За Покривање На Штитот

Rating 
DEN 1203.20

Достапност
Достапно за нарачка

[ПРЕМИУМ ЗАШТИТА] Заштитник На Допир Со Боксови Компатибилен со ХП Знак 16 (16-к0747) Чувајте Го Вашиот Знак 16 (16-к0747)?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања. Во случај на случајно оштетување на Вашиот Чист Допир, само излупете го Чистиот Допир и вашата подлога за допир ќе биде добра како нова! Бидете сигурни дека веднаш нанесете уште Еден Чистач!. ? [НАПРЕДНО] Чистиот Допир се прилепува беспрекорно и беспрекорно на вашата подлога за допир со специјално лепило БЕЗ ЛЕПАК и никогаш нема да остави лепливи остатоци што можат да ја оштетат вашата подлога за допир. ? [СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ] Направено Со цврст, висококвалитетен, двослоен филм, нашиот Заштитник За Чист Допир е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии на подлогата за допир на вашиот сакан Знак 16 (16-к0747). ? [МАТ ПОВРШИНА] нашиот уникатен Чистач е дизајниран со површина слична на хартија, додека ГО одржува СВОЈОТ ЈАСЕН изглед за да обезбеди подобрено искуство. Совршен за мазен допир и погодност за пишување. ✌ [ДВО-ПАКЕТ] [ЗАБЕЛЕШКА] Овој Производ не го покрива Вашиот Знак 16 (16-к0747)?с екран, Тоа е Заштитник за вашата подлога за допир. Доаѓа со 2 (ДВА) Заштитници На Чистач-Чувајте еден за идна употреба или споделете го со пријател за да ја споделите радоста!. Заштитник За Допир со боксови Компатибилен со КС Знак 16 (16-к0747).Заштитете ја вашата подлога за допир или подлога од гребнатини со Боксови?Клеартуш!Чувајте Го Вашиот Знак 16 (16-к0747)?подлогата за допир или подлогата за тачпад заштитени без да ја жртвуваат чувствителноста на допир! Вашата подлога за допир ќе биде ЗАШТИТЕНА од гребнатини и други оштетувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат