• Новак
BESPORTBLE Дифузор Airstones Аквариум Камен 30CM Кислород Камен Аквариум Камен Кислород За Хидропоника Аквариум Аквариум Резервоар За Риби Меур Создателот ОУЛ Воздух Дифузо?

BESPORTBLE Дифузор Airstones Аквариум Камен 30CM Кислород Камен Аквариум Камен Кислород За Хидропоника Аквариум Аквариум Резервоар За Риби

Rating 
DEN 337.60

Достапност
Достапно за нарачка

Издржлив, одличен за дома, канцелариски резервоар за риби, аквариум и хидропоника резервоари за хранливи материи Произведуваат фини воздушни меури кои го зголемуваат нивото на кислород и циркулираат исхрана. Додадете убавина во вашиот аквариум со овој тркалезен воздушен камен за да создадете микро меурчиња. Ја максимизира излезната површина на воздушниот камен за да обезбеди поголема површина за меурчиња. Површината е матирана, нежна и мазна, а излезот на меурот е порамномерен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат