• Новак
Искинати Фармерки За Жени Класични Високи Слаби Уништени Тексас Панталони Тенок Фит Потресен Истегнување Жан Панталони

Искинати Фармерки За Жени Класични Високи Слаби Уништени Тексас Панталони Тенок Фит Потресен Истегнување Жан Панталони

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

?[Материјал] Усвои висококвалитетна тексас ткаенина, која има карактеристики на мекост, дишење, еластичност и добра смисла за виси Кога го носите, тој е удобен, дише и го истакнува вашето тело. ?[Модна Карактеристика] вечните карактеристики меѓу сите возрасти и полови, без разлика кул, мода, едноставна или слободно време, фармерките можат совршено да ги играат сите улоги, вашиот свет, вашиот стил! Тоа е совршен натпревар за сите слатки и секси дами. ?[Означете ја вашата фигура] дизајнот ја подобрува вашата линија на половината. Дизајнот за подигнување на задникот ја нагласува кривата на задникот. Целото тело ќе ја истакне вашата привлечна фигура. Ќе го сакам нашиот Слаб Жан секој сантиметар, секој агол, секоја кривина. ?[Лесно за совпаѓање и соодветни прилики] може да се носи со кошули, елеци, кошули за култури, дуксери, јакни, високи потпетици, патики итн. Погоден за секојдневно слободно време, училиште, канцеларија, забава, шопинг, патувања и други прилики. ?[ГОЛЕМИНА] НЕ НИЕ или големината. Ние Сме азиска големина, ве молиме проверете ја нашата големина на последната слика пред да ја нарачате. (Препорачуваме да изберете големина или две над она што редовно го носите . ?Мајифу-ГЈ Жени Секси Фармерки Пол : Женски/Жени/Девојки Функција : Растеглив, Мек, Издржлив Стил : Модерен, Моден, Секојдневен, Шик Пригода : Секојдневно секојдневно носење, Забава, Излегување, Ноќно излегување, Улица, Патување, Запознавање.Совршен за спарување со џемпери, врвови од туника или Маица.Погоден За Пролет, Зима или Aut.?Поздравете го вашиот нов изглед!?Нашите Тенки Фармерки Со Висок Струк ќе ја трансформираат вашата фигура со кревање на колковите и истовремено слабеење на половината.?Фармерките се изработени за да создадат тенок изглед на половината што ќе направи да изгледате посекси. Фармерките совршено се вклопуваат околу половината за подобра контрола на колковите.?Подобрете ги вашите облини без да го врзувате вашиот стил!?Женските Слаби Истегнувачки Фармерки со Висок Струк имаат уникатна мешавина од памук, полиестер и спандекс што ќе ви ја ослабне средината, ќе ги подигне колковите, ќе ги издолжи нозете и ќе ве прегрне на вистинското место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат