• Новак
getalong Замена Делови Компатибилен За roomba i7 i7+ i2 i3 i3+ i4 i6 i8 i8+/плус j7 j7+ E5 E6 E7, I, e &засилувач; J Серија Правосмукалка, 2 Сет Гумени Четки, 6 Хепа Филтри, 6 Странични Четки, 8 Праш?

getalong Замена Делови Компатибилен За roomba i7 i7+ i2 i3 i3+ i4 i6 i8 i8+/плус j7 j7+ E5 E6 E7, I, e &засилувач; J Серија Правосмукалка,

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Со : Roomba E серија Е5 (E5134) Е6 (E6198) е7 i серија i7 (7150) i7+ i7 плус(7550) i1+(1552) i4+(4550 4552) i3+(3550) i6+(6550) i8+(8550) j7+ (7550) Пакетот Вклучува : производите се изработени од материјали со висока јачина и еколошки и Вклучуваат 2 комплети четки за лепило со повеќе површини, 8 Вреќи За Прашина, 6 пакувања хепа филтри, 6 пакувања странични четки. Тројно Ефикасна Технологија За Филтрирање : Четката може да фати разни остатоци, нечистотија, прашина, влакна од домашни миленици и други мали честички. Страничната четка достигнува длабоко во аглите и рабовите за да отстрани повеќе нечистотија, прашина и остатоци. ЛЕСНО СЕ ЗАМЕНУВА : се прилепува на своето место и може брзо и лесно да се замени без алатки. Како дел од рутинското одржување, страничната четка лесно се отстранува и заменува. Препорачуваме : четките и филтрите за чистење на рабовите треба да се заменуваат на секои 2 - 3 месеци, а гумените четки со повеќе површини треба да се заменуваат на секои 6 месеци за најдобри резултати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат