• Новак
Танстик 27 парчиња 50мл Конусни Цевки За Центрифуга На Дното со 2 парчиња Решетка За Епрувета, Пластични Епрувети Со Капаче За Завртки Пластичен Сад За Вијала Дипломи

Танстик 27 парчиња 50мл Конусни Цевки За Центрифуга На Дното со 2 парчиња Решетка За Епрувета, Пластични Епрувети Со Капаче За

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

?[Пакетот Вклучува] ќе добиете 25 парчиња 50мл конусни цевки за тестирање на дното, решетка за сина епрувета од 1 парче и решетка за портокалова епрувета, вкупно 27 парчиња, што може да ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба ?[Висококвалитетен Материјал] нашите цевки за центрифуга се изработени од висококвалитетна пластика, издржлива, цврста, со висока транспарентност, добра отпорност на температура и одлично својство на запечатување, што може да се користи долго време и да ви овозможи добро искуство во користењето. ?[Епрувети] нашите епрувети се дизајнирани со капаче за завртки за запечатување, што може да помогне да се спречи истекување на течност и примерокот нема да испари. Забелешка : нашите епрувети имаат 2 вида, едниот е отпечатен со бела лепенка за пишување, другиот е замрзнат. Сите типови можат да бидат напишани за лесна идентификација. Тие доаѓаат случајно. Ве молиме разберете. ?[Решетка За епрувета] Нашите решетки за епрувети се изработени од врвна пластика, издржливи, цврсти, со едноставна структура, лесни за склопување. Постојат 2 различни големини на дупки на решетката, кои можат да се користат за 10мл / 15мл / 50мл центрифугирани цевки. Добар помошник за организирање на епруветите. ?[Широка Примена] нашите цевки за центрифуга можат широко да се применат во научен експеримент, лабораториски експеримент, одвојување и подготовка на разни примероци. Погоден за мерење течност и земање одредена волуменска течност. Танстик 27 парчиња 50мл Конусни Цевки За Центрифуга На Дното со 2 парчиња Решетка За Епрувета, Пластични Епрувети Со Капаче За Завртки Пластична Цевка Со Капаче Пластичен Сад За Шишенце Дипломирани Со Ознаки За Лабораториски Лабораториски Научни Експерименти Спецификации : тип На Производ : Цевки За Центрифуга Производ : епрувети, епрувета за Епрувета опсег на температура на Епрувета : -80~ ~ 122 € големина на Епрувета : 50мл тип На Епрувета : конусно дно боја на решетката : сина, портокалова количина : 27 Парчиња Карактеристики : ? Тантичните центрифугирани цевки се изработени од висококвалитетна пластика, издржлива, цврста, со висока транспарентност, добра отпорност на температура и одлично својство на запечатување, што може да се користи долго време и да ви овозможи добро искуство во користењето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат