• Новак
Богатства КАРОЛИНА 8464DS66 Ѕид Од Ракчиња Или Висечки Отпечатоци Од Врата, Алуминиумски Метален Знак Кујнски Ѕид Бар Бања Плакета Домашен Декор,

Богатства КАРОЛИНА 8464DS66 Ѕид Од Ракчиња Или Висечки Отпечатоци Од Врата, Алуминиумски Метален Знак Кујнски Ѕид Бар Бања Плакета

Rating 
DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, надворешен двор или кое било посебно место 6 инчи на 6 инчи и полн со боја. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумско Печатење со Виси Јаже. Произведено во САД. Подароци од ракчиња, колекционерски предмети Од Ракчиња, Отпечатоци од Ѕид од Ракчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат