• Новак
Сито за тестирање на кол-пармер, рамка од 8 SS рамка/SS жица, половина висина, бр. 140

Сито за тестирање на кол-пармер, рамка од 8 SS рамка/SS жица, половина висина, бр. 140

Rating 
DEN 2216.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Не'рѓосувачки челик Тајлер Стандардна големина на екранот (мрежа) : 150. Отворање на сито (мм) : 0,105. Американска големина на екранот (не) : 140. Висина (кратка инч) : 1. Материјал : не'рѓосувачки челик. Тајлер Стандардна големина на екранот (мрежа) : 150. Отворање на сито (мм) : 0,105. Соединетите Американски Држави за стандардна големина на екранот (не) : 140. Висина (кратка инч) : 1. Овие тестирања за тестирање од не'рѓосувачки челик (SS) се сериски и доаѓаат со сертификат за усогласеност со тестирање на сито. Еквивалентно на сито за усогласеност ASTM E11-09.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат