• Новак
Хемотон Зачини Контејнери Фрижидер Врата Организатор Фрижидер Бин: 6 парчиња Фрижидер Виси Мала Кутија Фрижидер Вратата За Складирање Контејнер Замрзнувач Пакети

Хемотон Зачини Контејнери Фрижидер Врата Организатор Фрижидер Бин: 6 парчиња Фрижидер Виси Мала Кутија Фрижидер Вратата За Складирање Контејнер

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Тие се многу лесни за инсталирање и одвојување, практични и удобни Со овој држач за торби за зачини, може да направи вашиот фрижидер да изгледа поуредно и поуредно. Може добро да одговара на многу декоративни стилови на домаќинството, многу стилски и практични. Дизајн на висечки тип, оваа мала кутија целосно го користи вертикалниот простор на фрижидерот. Произведен со врвен материјал, цврст и за долготрајна употреба. Опис сакате некои фрижидер странична врата виси кутии за складирање? Ако сакате, тогаш можете да го видите нашиот производ. Направено со врвен материјал, многу и долготрајно време на сервирање. Лесно за инсталирање и отстранување, тие можат да складираат некои мали предмети од фрижидерот.Карактеристики-Боја : Транспарентен-Материјал : Пластика-Големина : 9, 00Х7, 00Х5, 70см/3, 54Х2, 75Х2, 24непакет Вклучувајќи 6 х Фрижидер Висечки Кутии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат