• Новак
Клучни Фоб Далечински Замена Одговара За Lexus RX330 RX400h RX350 2004 2005 2006 2007 2008 2009 HYQ12BBT

Клучни Фоб Далечински Замена Одговара За Lexus RX330 RX400h RX350 2004 2005 2006 2007 2008 2009 HYQ12BBT

Rating 
DEN 527.84

Достапност
Достапно за нарачка

●КОМПАТИБИЛЕН со FCC ID : HYQ12 BBT За Комплетна Листа На Компатибилност, Ве Молиме Погледнете Ги Нашите Описи На Производи И Алатки За Склопување На Возила,Секој Клуч За Замена Доаѓа со Батерии за Испорака и Упатства за Совпаѓање На ПроизводотЦелосно Инсталиран и Претходно Тестиран за Да Се Обезбеди Квалитет и Стабилност на Производот. ●ПРОГРАМИРАЊЕ : Процесот На Програмирање е малку Комплициран, Погоден Е За Вас Кои Сакате Да Истражувате, Можете Да Пребарувате Видеа на Веб-Страницата Според Упатствата за Програмирање Што доаѓаат со Производот, Што Е Погодно За Програмирање Сами. Ако не сте Во Можност Да Програмирате Сами, Силно Препорачуваме Да Дозволите Професионален Бравар или Дилер Да Го Стори Тоа за Вас Клучно Програмирање. Замена : Оваа Замена На Клучот Е Компатибилна Со Lexus 2004-2006 RX330 /2007-2009 RX350 / 2006-2008 RX400h/2010 RX450h.} СОВРШЕНА ЗАМЕНА НА КЛУЧОТ : Не Плаќајте Ја Високата Целосна Малопродажба Price.At Дел Од Цената, Можете Да Ја Добиете Нашата Нова Замена Далечински. Ние Ги Дистрибуираме Најдобрите Клучеви Замена на Пазарот. ●ПОДАРОЦИ ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА АВТОМОБИЛИ : Совршен Подарок За Личноста За која Најмногу Се Грижите, За Татко, Дечко, Божиќ, Денот на Благодарноста, Новогодишен Подарок За себе Како Резервна Копија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат