• Новак
Хомарт Кајман Гранд Правоаголник Послужавник, 28-инчен Должина ,atан

Хомарт Кајман Гранд Правоаголник Послужавник, 28-инчен Должина ,atан

Rating 
DEN 2319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од издржлив ткаен rан преку цврста дрвена рамка, овој послужавник од големи размери ја прави совршената масичка за кафе-цела или предјадење и послужавник за пијалоци Избришете ја со топла вода и исушете ја веднаш. Материјал : atан. Големина : 28 инчи должина х 18 инчи ширина х 4 инчи висина. "Хомарт Калифорнија Дизајниран, Занаетчиски Изработен, Природни Материјали, Рециклиран И Пренаменет. Наградуваниот, И Услугата Фокусирана. Инспириран Од калифорнискиот живот и архитектура, Хомарт претставува колекција на рачно завршени домашни додатоци кои создаваат современа врска со романтичното минато На Калифорнија. Овој ексклузивен асортиман на рафинирани, но достапни додатоци за дома е создаден за секојдневна употреба од целосно природни, рециклирани и нови материјали, едноставни и вкусно дизајнирани за удобно мешање со кој било декор. Покажувајќи ја рачната работа на квалификувани занаетчии, колекцијата Хомарт предизвикува топлина и спокојство на помалку избрзаната er".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат