• Новак
На ПРВ ПОГЛЕД 2024 Неделно &засилувач; Месечен Планер Состанок Книга, 8-1/2 х 11, Големи, Диви Мие, Теал

На ПРВ ПОГЛЕД 2024 Неделно &засилувач; Месечен Планер Состанок Книга, 8-1/2 х 11, Големи, Диви Мие, Теал

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

ПЛАНИРАЊЕ ВО ТЕКОТ на ЦЕЛАТА ГОДИНА – Планер опфаќа 13 месеци од јануари 2024 година - јануари 2025 година за цела година на планирање и пошироко Скроти вашиот зафатен распоред во стил. ДИВИ ПЕРЕЊА ДИЗАЈН-Планер располага со суптилен животински отпечаток на насловната страница со похрабри, темни отпечатоци на внатрешните страници. Мазните, меки капаци се флексибилни, но издржливи и врзувањето со двојна жица спречува пречки и обезбедува страници. ОТПОРНОСТ НА КРВАРЕЊЕ СО МАСТИЛО-Планирајте го вашиот распоред без страв дека ќе го одвлечете вниманието од крварење со мастило. Нашата подобрена, висококвалитетна хартија е дизајнирана за супериорна отпорност на крварење од мастило, што ги одржува плановите уредни и читливи. 60 МИНУТНИ СОСТАНОЦИ-Поделете го денот на часовни периоди. Секоја две страници неделно ширење пресуди простор за планирање со време на закажување од 7 : 00 часот-8 : 00 часот, Пон-Пет. Викендите се непрекинати. МЕСЕЦИ Со ЈАЗИЧИЊА – Одлично за долгорочно планирање, секој месец опфаќа ширење на две страници со пресудени дневни блокови, дел за белешки и референтни календари за минатиот/идниот месец. Страниците се со димензии 8-1/2 "х 11". Изразете се додека останувате организирани со Неделна Месечна Книга за Состаноци На ДИВИ Миења На ПРВ ПОГЛЕД. Опфаќа 13 месеци од јануари 2024 година-јануари 2025 година и гарантирано ќе трае цела година.* Планирајте го вашиот распоред без страв дека ќе го одвлечете вниманието од крварење со мастило . Нашата подобрена, висококвалитетна хартија е дизајнирана за супериорна отпорност на крварење од мастило, што ги одржува плановите уредни и читливи. Кул и фанки дизајн на животински принт го краси мазниот, мек капак и внатрешните страници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат