• Новак
Јуно Осветлување МЛП164-СТН 120-волти Монолин Крајна Моќност, Сатен Никел Заврши

Јуно Осветлување МЛП164-СТН 120-волти Монолин Крајна Моќност, Сатен Никел Заврши

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

4,5-Инчен во дијаметар За употреба само Со монолински компоненти (Апликација За Ѕид) - се продава одделно. Сатен никел заврши. Наведени само за суви локации. Јипуно Осветлување Група МЛП164 - СТН Монолин Крајна Моќност монтира над стандардна Разводна Кутија и овозможува крајна храна од ѕидот наместо таванот. Користете во врска со монолинските компоненти само-продадени одделно од Групата За Осветлување На Јуно. MLP164-STN е со дијаметар од 4,5 Инчи. Млп164-СТН доаѓа по еден по пакет, доаѓа Во Финиш На Сатенски Никел. Без разлика дали ви требаат Јуно, Инди или друга од шесте водечки брендови кои го формираат нашето семејство на производи, Можете Да Се потпрете На Групата За Осветлување Јуно за овие важни атрибути : Производи со супериорен квалитет и перформанси, иновативни, наградувани дизајни, енергетски ефикасни решенија за осветлување и напредни системски контроли, најсовремена техничка експертиза, последно, но не и најмалку важно-луѓе на кои можете да сметате.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат