• Новак
Тенок Случај За поттикне оаза умадер - Лесен Заштитен Капак На Ракавот Со Автоматско Спиење/Будење

Тенок Случај За поттикне оаза умадер - Лесен Заштитен Капак На Ракавот Со Автоматско Спиење/Будење

Rating 
DEN 1068.80

Достапност
Достапно за нарачка

€Компатибилни Модели Q Дизајниран исклучиво за 7" Сите Нови Поттикне Оаза (9-Ти Генерал) 2017 (Модел Бр Не одговара на уредите За Поттикнување од претходната генерација. ●АВТОМАТСКО БУДЕЊЕ / СПИЕЊЕ ● Разбудете го или ставете го уредот да спие со отворање или затворање на капакот. Интегрираниот магнет гарантира дека капакот е безбедно затворен. Заштеда на енергија за подолго време на читање. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ●100% Задоволство И Враќање На Средствата Доколку е потребно, слободно контактирајте не. Сите прашања може да се одговорат преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Известување : Компатибилен за 7 " Сите Нови Поттикне Оаза (9-Ти Генерал) 2017 (модел : CW24 WI). Пакетот Вклучува : 1 x Поттикне Хартија Бела Случај.Технологија за дигитално Печатење : Во Споредба со традиционалното печатење и печатење на процесот на боење, може да му овозможи на куќиштето да постигне посложен и живописен ефект на печатење на шаблони достапен во различни светли и забавни бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат