• Новак
М-Шеф Ад Панделки-Н-Лакови Метална Таванска Плочка 0303 Лежеше-Во Сатенско Црно

М-Шеф Ад Панделки-Н-Лакови Метална Таванска Плочка 0303 Лежеше-Во Сатенско Црно

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиум-никогаш нема да ' рѓа Големина За Инсталација На Едно Лице. Може лесно да се исече со стандардни Лимени Парчиња. Земете ги таваните од здодевни до брилијантни со М-Шеф Ад. врежани метални тавански плочки! Големина за 1 лице инсталирајте. Самата плочка е 24 "х 24", а моделот во плочката се повторува на секои 3 инчи. Сатенската Црна завршница ќе пристигне претходно обложена и подготвена за инсталирање. Црниот слој може да послужи и како прајмер за секој врвен слој базиран на латекс. Инсталирањето е едноставно-само поставете го панелот во кој било стандарден систем за мрежа 15/16" или 9/16"! За специјални големини, исечете со калај парчиња. Плочките се отпорни на топлина и безбедни околу влагата. За чистење, само избришете со благ чистач (Како Што Е Виндекс) и неабразивна крпа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат