• Новак
Colloidz Клип Одбори 8. 5x11 Со складирање &засилувач; Држач За Пенкало | Клипборд Со Висок Капацитет За Складирање Со Низок Профил Клип | Тешки Пластични Клипборд Со Склад?

Colloidz Клип Одбори 8. 5x11 Со складирање &засилувач; Држач За Пенкало | Клипборд Со Висок Капацитет За Складирање Со Низок Профил Клип | Тешки

Rating 
DEN 183.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Издржлива и Разноврсна Таблата Со Исечоци За Складирање] Останете организирани и ефикасни во движење со нашата пластична табла за складирање отпорна на високо влијание Совршен за домашна или професионална употреба, вклучувајќи наставници, медицински лица, тренери, медицински сестри, студенти, полиција и градежни професионалци. [Дизајн Отпорен на гребење И Пријателски За Мебел] нашата пластична табла со исечоци со големо влијание, отпорна на кршење со складирање е изградена да трае без оштетување на мебелот или ентериерите на автомобилите. За разлика од таблите со исечоци за складирање на алуминиум што можат да гребат површини, нашите се одликуваат со дизајн отпорен на гребење и пријателски за мебел. [Практично Странично Отворање И Затворање На Бравата] Чувајте ги вашите важни документи безбедни и безбедни со страничното отворање и затворање на бравата на нашата таблата со исечоци. Заштитете ја вашата содржина од потенцијални опасности и излевања додека сте во движење. [Тешка Таблата Со Исечоци Со Складирање И Вградена Кутија За Моливи Со Пенкало] Нашата таблата со исечоци има компонента за складирање хартија што држи двојно повеќе хартија од другите таблата со исечоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат