• Новак
1 ПАРЧИЊА Прекинувач За Стапала Со Железна Обвивка Моментален Контролен Прекинувач Електрична Педала ЗА Напојување СПДТ ФС-1 10А 250ВАЦ

1 ПАРЧИЊА Прекинувач За Стапала Со Железна Обвивка Моментален Контролен Прекинувач Електрична Педала ЗА Напојување СПДТ ФС-1 10А 250ВАЦ

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Индустриски Прекинувачи / Гранични Прекинувачи Индустриски Прекинувачи / Гранични Прекинувачи Име На Страницата : Foot Switch Model : TDFS-1shell Материјал : Железен Контакт Материјал : Тип На Легура На Сребро : Моментален Тип На Контакт SPDT : 1 NO 1ncrating Струја : 10avoltage : 250 VACSize : 66mmx102mmx29mm Cable Должина : 1 M 2 MColor : Содржина На Црн Пакет : 1 x опис на прекинувачот : Овој Прекинувач За Педали За Стапала Е Моментален Тип кој го контролира ВКЛУЧУВАЊЕТО или исклучувањето.Широко се користи во индустриска опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат