• Новак
Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Мото Еден 5g Аце Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Пеперутка Роза Цвеќе Дизајн Магнетни Паричник Штанд Кожа По

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Мото Еден 5g Аце Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Пеперутка Роза Цвеќе Дизајн Магнетни

Rating 
DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработен случај компатибилен Со Вашиот Моторола Мото Еден 5г Кец на Десетка 6,7 инчи 2021 година. Овој случај користел над сто кристали и декори за да постигне највисок квалитет и детали. Модерните дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!. Висококвалитетните кристали ја рефлектираат светлината и даваат луксузно, гламурозно чувство. Направено за совршено да одговара на вашиот уред, додека сепак дава пристап до копчињата и портите. Сенс - ТЕ, Компанијата За Луксузни Случаи СТЕНЕС : СТЕНС е регистрирана трговска марка заштитена Со ЗАКОНОТ ЗА Трговски Марки НА САД. Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и материјали. Секој скапоцен кристал е прикачен на случајот внимателно од нашите професионални уметници имајќи го предвид модниот вкус. Сите кристали и додатоци се силно прикачени со нашиот специјален направен лепак кој нема лесно да падне. Стенес Блинг Паричник Случај Компатибилен Со Мото Еден 5g Кец На Десетка - СТИЛСКИ - 3d Рачно Изработени Девојки Женски Серии Кристално Сјај Сјај Сјај Дијамантски Дизајн Магнетски Паричник Слотови За Кредитни Картички Преклопен Држач За Кожен Капак Компатибилен За Моторола Мото Еден 5g Кец на Десетка 6,7 инчи 2021 ГОДИНА СО МАТЕРИЈАЛИ И ИЗРАБОТКА НА Ремени ЗА Зглоб : ние користиме мешавина од 100% автентична КРИСТАЛИ И Висок Квалитет *Блинг* кристали И СПЕЦИЈАЛНИ Направени Додатоци / ДЕКОРИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат