• Новак
Гризни Ме Заштитна Кутија За Риболов Компатибилна За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Држач За Локатор Подарок За Паричник Багаж Јака Мачка Куче Миленичиња

Гризни Ме Заштитна Кутија За Риболов Компатибилна За AirTag Со Клучен Прстен Анти-Изгубен Држач За Локатор Подарок За Паричник

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

ТПУ Произведено во САД Или Увезено. Материјал - ова е куќиште TPU дизајнирано за airtag apple што го штити вашиот кревок уред од надворешно абење и има ефект на апсорпција на удари. Заштитната кутија е изработена од ТПУ и школка е ситно исечена за совршено да одговара на вашиот уред. Со Синџир На Клучеви - слаткото печатено заштитно куќиште компатибилно за Airtag доаѓа со прстен за клучеви што може лесно да се закачи на вашата торба, чанта или јамка за појас за да можете да ја носите вашата безбедносна ознака со вас и да не ја изгубите лесно. Лесно За Инсталирање-куќиштето за покривање отпечатоци компатибилно за apple airtag е многу лесно да се отстрани. Веќе опремен со прстен за клучеви, нема потреба од дополнителен синџир на клучеви, можете преносно да го носите Вашиот Аеродром и лесно да ги следите вашите работи и без да го попречувате ширењето на сигналот. Практичност - овој случај TPU е индивидуално дизајниран за леснотија на користење и преносливост, што го олеснува прикачувањето клучеви, миленичиња, мачки, кучиња, Bluetooth слушалки и други предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат