• Новак
Двокомпонентни 400МЛ 1: 1 Аб лепак Пиштол Рачно залепени зглобовите агент на вистински порцелан &засилувач; конуси комбинација

Двокомпонентни 400МЛ 1: 1 Аб лепак Пиштол Рачно залепени зглобовите агент на вистински порцелан &засилувач; конуси комбинација

Rating 
DEN 944.00

Достапност
Достапно за нарачка

Двокомпонентни 400МЛ 1 : 1 Аб лепак Пиштол Рачно залепени зглобовите агент на вистински порцелан и конуси комбинација Метод на Испорака На Транспортна Политика : бесплатни Епакети во рок од 5 работни дена Проценето време на Испорака : Сад 10-20 дена Русија 10-20 дена обединетото Кралство 5-10 дена Австралија 10-15 дена Франција 10-15 дена Германија 10-15 дена Израел 10-15 дена Канада 10-15 дена Украина 10-15 дена норвешка 10-15 дена Саудиска 1бија 10-15 дена повлечете го методот На Клипот : Пиштол со левата рака, левиот показалец Против Туркачот На чкрапалото Не се движи во десната рака, ако не е веднаш извлечете Го Пиштолот за лепак Може да ја Притисне шипката Над завртката На Филипс во насока на стрелките на часовникот половина вртење, можете Да Ја Олабавите шипката за Туркање што може да се Извлече. Модел : 400МЛ1 : 1 Надграден 400 мл 1 : 1 Аб Лепак Тежина на пиштолот : 1000 гр Потисок : 500КГ Предности : мала тежина лесен ванг Меи цвест, лепак вистински порцелан, керамички споеви агент, челична кал, двокомпонентен лепак американски заеднички агент посветен пиштол.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат