• Новак
ЈАРКИМ СОЈАТЕР едноставно модерна 40 мл шишиња изолирани вода со слама флип слама Тамблер Патување Кригла чаша Со Рачка за жени&засилувач; мажите

ЈАРКИМ СОЈАТЕР едноставно модерна 40 мл шишиња изолирани вода со слама флип слама Тамблер Патување Кригла чаша Со Рачка за жени&засилувач;

Rating 
DEN 564.80

Достапност
Достапно за нарачка

ТОА ОД МАТЕРИЈАЛОТ КСУКА И ОДДЕЛОТ ТАЛЕНКЕБ Стил : со рачка, голем капацитет, чаша за автомобил, со лагер за слама материјал : 304 материјал од нерѓосувачки челик : 201 перформанси на изолација од нерѓосувачки челик : 6-12 часа материјал : внатре 304 надвор од 201стил : спортска функција : задебелена, конвенционална, домаќинство, пренослив, вакуум, изолација, прилагодлив, отпорен на пад, мерење на температурата без разлика дали тоа е подарок : Да, бизнис подароци цел на подарок : подарок за размена на поени,деловен подарок,подарок за рекламирање,подарок за промоција,подарок за средба,подарок за благосостојба,подарок за фестивал,комеморација на награди,подарок за односи со јавност применливи празници : божиќ,денот на вљубените,пролетниот фестивал,денот на таткото,денот на мајката,денот на наставникот,нова година,танабата,ноќта на вештерките,велигден,национален ден,денот на детето,денот на жената,другипогоден за подарок врска : двојка, Сопруг и сопруга, колеги, пријатели, старешини, соученици погодни за пригода за подарок : роденден, комеморација на патувања, забави погодни за луѓе : жени, мажи, парови, општи применливи сцени : бизнис, дом, автомобил, општо, отворено, патна боја : роза,жолта,сива,виолетова,сина капацитет : 40oz.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат