• Новак
Гринли-Стегач, Наизменична Струја/Еднонасочна Струја, Електронски Инструменти За Тестирање, 1000 ЗАСИЛУВАЧ

Гринли-Стегач, Наизменична Струја/Еднонасочна Струја, Електронски Инструменти За Тестирање, 1000 ЗАСИЛУВАЧ

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Водечки производител на висококвалитетни алатки Доверлив и користен од експерти, професионалци и оние кои знаат квалитет. Докажано и Тестирано за издржливост и функција во услови на работно место во реалниот свет. Седум АМЕРИКАНСКИ Производствени Капацитети. Работната Сила На Сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат