• Новак
ЈУМУО Разноврсна Повеќеслојна Облека Магична Домашна Гардероба Закачалки Решетка За Облека Решетка За Сушење Решетка Закачалка За Палто-А

ЈУМУО Разноврсна Повеќеслојна Облека Магична Домашна Гардероба Закачалки Решетка За Облека Решетка За Сушење Решетка Закачалка

Rating 
DEN 463.84

Достапност
Достапно за нарачка

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Може Ефикасно Да Спречи Паѓање На Облеката. ● количина на производ : 1[А]. ● Цврст, Издржлив, Не Лесно Деформиран, Е Добар Помошник За Семејството. Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Нашите Производи, Слободно Контактирајте Не Преку Е-Пошта. Мултифункционалната закачалка ЈУМУО е убав и многу корисен производ. Изработен е од висококвалитетни еколошки материјали, силни, издржливи и не лесно деформирани. Ergономскиот дизајн може ефикасно да спречи паѓање на облеката. Поседувањето го прави нашето домашно опкружување уредно. Дефинитивно е добар помошник за секое семејство! Спецификации : Име : Стил на закачалка : модерна и едноставна Боја : Како Слика Забелешка : Поради различното осветлување и секој дисплеј, ќе има различни степени на хроматска аберација. По Продажбата На Услуги : 1. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и услуги за сите наши клиенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат