• Новак
Ламин-х Прилагодено Вклопување На Капаците На Фаровите За Кадилак СТС

Ламин-х Прилагодено Вклопување На Капаците На Фаровите За Кадилак СТС

Rating 
DEN 1136.00

Достапност
Достапно за нарачка

Суптилен затемнет филм за фарови што овозможува добра видливост ноќе Заштитува од оштетување на карпите, минирање на песок или заматеност. Комплетот вклучува филм за двете страни на вашето возило и УПАТСТВА ЗА инсталација САМ. За неспоредлива издржливост, заштита и стил не гледајте подалеку од ламин-х капаците за светло за вашиот КАДИЛАК СТС(2005. Произведени од издржлива пластика, нашите капаци На фаровите На КАДИЛАК СТС се дизајнирани да ги заштитат вашите фарови од оштетување на нечистотијата на патот. Достапно во различни бои, секоја нарачка доаѓа однапред исечена и за левите и за десните фарови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат