• Новак
Пенкала за гел Што Се Повлекува комикс, Црно Мастило, Пенкала со мастило со средна Точка од 0,5 мм, 8 Брои, Црно Мастило Непречено Пишување За Училишна Канцеларија Дом?

Пенкала за гел Што Се Повлекува комикс, Црно Мастило, Пенкала со мастило со средна Точка од 0,5 мм, 8 Брои, Црно Мастило Непречено

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гел Пенкало : Комикс црно мастило гел пенкало напишете непречено без прескокнување и размачкање, не е лесно да предизвикате дамки, практични и сигурни, убави за хартијата додека пишувате, ќе бидете задоволни Пренослив Клип : пенкалото за гел е дизајнирано со пренослив клип, нежен и сигурен, лесен и удобен за носење каде сакате. 0,5 мм Фина Точка : пенкалата со мастило со гел доаѓаат со фина точка од 0,5 мм и мазен врв на топката, црно мастило што може да се полни за пишување, нема потреба да се грижите дали ќе добиете мастило на вашите раце или биро, бидејќи не е лесно да се скрши хартијата. Пенкала со црно Мастило : работно пенкало со Црно мастило погодно за ученици, наставници, администратори, писатели, работник, полицаец, канцеларија и училиште. 8 Пакувајте Гел Пенкала Со Црно Мастило : ќе добиете 8 пакувања гел пенкала со црно мастило за пишување. Одлични пенкала за пишување, дудлинг за деца, бележење, скицирање, цртање, дудлинг, пишување и креативност на забавен и вешт начин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат