• Новак
Генел Пластични Антистатички ЕСП Безбедно СМД 25 Канти Пхб Компјутер Телефон Поправка Држач За Багажникот

Генел Пластични Антистатички ЕСП Безбедно СМД 25 Канти Пхб Компјутер Телефон Поправка Држач За Багажникот

Rating 
DEN 1401.60

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 472мм х 137мм х 33мм(Л х ш х Х) Материјал : Пластика. Може да држи графичка картичка, RAM МЕМОРИЈА, матични плочи, ПХБ, ЛЦД итн. * Материјал : Пластика * може да држи графичка картичка, RAM МЕМОРИЈА, матични плочи, ПХБ, ЛЦД итн. * Димензии : 472мм х 137мм х 33мм (Л х Ш х Х) Секој оддел мери 3мм (В) х 7мм (Г), може да собере до 25 парчиња ПХБ * Нето Тежина : 300гр Пакетот Вклучува 1 х Пластична Антистатичка Решетка за Складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат