• Новак
Tanmii Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Xbox Серија S Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер Налепници Faceplates Заштитници Кожи

Tanmii Заштитни Винил Кожата Налепница Покритие За Xbox Серија S Конзола Кожи Завиткајте Налепница Со Две Слободен Безжичен Контролер

Rating 
DEN 612.80

Достапност
Достапно за нарачка

Задоволни сме да ви помогнеме Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме. Ве молиме контактирајте не преку ако имате било какви прашања или прашања. Заштитете ја вашата Конзола И контролори од Серијата Xbox совршено од нула и прашина. Изработен од висококвалитетен винил со дизајн со висока резолуција. Лесно на, лесно надвор остатоци слободен. Дојдете со 1 Конзолна Кожа И 2 кожи На Контролорот. Заштитете ја целата конзола и контролори од прашина и гребнатини.Спецификација : Точка : Целото Тело Винил Кожата За Xbox серија постапка За Инсталација : 1.Исчистете ги рацете со вода2.Чисто избришете ја конзолата и површината на контролорот3.Внимателно и бавно залепете ја налепницата на машината пакет : 1 комплет кожи За Xbox Серии S конзола2 парчиња кожи За Xbox S контролери од Серијата s ® По Купувањето На Услугата Q : задоволни сме да ви помогнеме. Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме. Ве молиме контактирајте не преку ако имате било какви прашања или прашања.

Спецификацијата

Item:
Whole Body Vinyl Skin for Xbox Series S
Installation procedure:
1.Clean hands with water:
2.Wipe the console and controller surface cleanly:
3.Stick the sticker on the machine carefully and slowly:
Package:
1 set skins for Xbox Series S console:
2 pcs skins for Xbox Series S controllers:
【After Buying Service】:
We are pleasured to help you. Please note that we are always here to help. Please contact us through if you have any questions or inquiries.

Со стоката дадена додека купуваат